Daržų rykštė – paprastasis varputis
Unikalus augalas, gydomoji žaliava nuo šaknų iki viršūnės. Labai naudingas sergantiems ascitu, kepenų ciroze, puikiai padeda atsikratyti akmenų inkstuose, tulžies pūslėje, šlapimtakiuose, išvalyti druskas iš sąnarių.
Varpučių poveikis toks įvairiapusiškas, kad nors imk ir specialiai augink jų plantacijas: jie gydo šlapimo nelaikymą, kvėpavimo takų ligas ir tuberkuliozę, vartojant varpučio preparatus baigiasi visi kraujavimai, nes išgydoma ligos priežastis, įveikiami lėtiniai vidurių užkietėjimai, cukrinis diabetas, nervingumas ir nemiga, problemos, susijusios su virškinamojo trakto veikla (ir jo opomis), sutrikusia medžiagų apykaita, išgydomas prostatitas, diatezė, furunkuliozė, egzemos, rachitas, skrofuliozė, pagerėja regėjimas, pranyksta kojų prakaitavimas. Komplekse su kitais augaliniais preparatais varpučiai naudojami geltai gydyti. Be to, jie yra puiki uodų atbaidymo priemonė.
Geriausias receptas:
1 kupiną šaukštą susmulkintų varpučių šaknų užpilti stikline šalto vandens, palaikyti 12 valandų, kad pritrauktų, antpilą nupilti. Šaknis vėl užpilti, tik dabar jau 1 stikline verdančio vandens, palaikyti, kad pritrauktų, 20 minučių, perkošti. Paskui sumaišyti abu antpilus ir gerti po pusę stiklinės 4 kartus per dieną.
Žolių sultys:
Varpučių žolę sumalti mėsmale, sumaišyti santykiu 1:1 su labai švariu vandeniu, persunkti per audinio skiautę (ne per marlę). Sulčių ir vandens mišinį kaitinti verdančio vandens vonioje 3 minutes. Laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip dvi savaites.
-
Gerti po 1/3 stiklinės per dieną, jeigu vargina kuri nors iš aukščiau išvardytų
problemų.
-
Jeigu tulžies pūslėje yra akmenų, gerti po ½ - 1 stiklinę per dieną. Geriau gerti
ne visą dozę iškart, o po 2-3 šaukštus 4-6 kartus per dieną.
Šitaip gydydamiesi atsikratysite ne tik akmenų tulžies pūslėje, bet ir osteochondrozės, artritų, iki dviejų dioptrijų pagerės regėjimas.