Kalba
ru lt

Pagrindinis   Knyga   Straipsniai   Kontaktai   Svetainės medis

Pagrindinis

Aš esu Anatolijus Malovičko. Ukrainietis. Inžinierius statybininkas, turintis 40 metų šio darbo stažo. Deja, tai tik įprastas darbas, nors ir teikiantis malonumą. Visą gyvenimą aktyviai domėjausi liaudies medicina visose jos srityse: fitoterapija, natūropatija, sveiko gyvenimo būdo propagavimu. Esu kilęs iš žolininkų-žiniuonių dinastijos, turinčios bene 300 metų istoriją. Teko išmokti visko, ką žino ir oficialioji medicina, ir liaudies. Ir ne šiaip išmokti, o įsigilinti iki smulkiausių detalių, iki ląstelėse vykstančių apykaitos procesų.

Svarbiausias mano tikslas – propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir padėti žmonėms susigrąžinti sveikatą: probiotikais, vaistažolių mišiniais, antpilais, balzamais, gydomosiomis ir sveikatinimo priemonėmis. Tik jokiu būdu ne cheminiais vaistais, ne sintetika ir antibiotikais.

Patariu žmonėms vartoti augalinės, mineralinės ir gyvulinės kilmės produkciją, pagamintą sąžiningai savo darbą atliekančiose firmose, kurioms svarbi žmonijos sveikata.

Tik visuomet atminkite: labai sunku padėti tiems, kurie netiki pagalba arba patys save yra įstūmę į gyvenimo akligatvį, tik šaukia, jog patys geriau už kitus išmano savo problemas. Neįmanoma išgydyti kelio sąnario, jeigu kojos jau nėra. Taigi neįmanoma padėti tiems, kurie nesivadovauja protu...

„Visi kartu prieš vėžį ir jo „kūrėjus“ (savimokos knyga ligoniams, o dar labiau - sveikiesiems)

Apie knygą:

Žinoma, ši knyga (interneto puslapis) labai pravers jau sergantiems vėžiu ir kitomis sunkiomis ligomis.

Vis dėlto svarbiausias autoriaus tikslas – padėti SVEIKIESIEMS, jauniems, protingiems anksti nenusiristi iki tokių ligų lygio.

Šiandien, kad nesirgtume, reikia daug žinoti ir mokėti! Reikia išmokti išgyventi mūsų labai jau ligotame pasaulyje.

Mes niekur nepabėgsime nuo stresų, sujauktos ekologijos, virusų, mikrobų ir kitokių parazitų. Tad norėdami išlikti, turime savo organizme sudaryti tokias sąlygas, kad jame negalėtų gyvuoti ir daugintis vėžinės ląstelės ir įvairiausių rūšių parazitai. Nes tai – pats svarbiausias ir veiksmingiausias vaistas nuo VISŲ ligų. Kaip tą padaryti? Apie tai visa knyga ir interneto puslapis „Onko-stop“.

plukes.jpg

Baltoji sidabražolė

Baltoji sidabražolė padeda išvengti šių ligų ir jas gydyti:

 1. Insultą – suteikia kraujagyslių sienelėms lankstumo ir elastingumo, apsaugo jas nuo plyšimų.
 2. Infarktą, aterosklerozę – puikiai pašalina cholesterolį.
 3. Hipertoniją – mažina kraujospūdį.
 4. Visiškai panaikina radiacijos pasekmes, nes jos sudėtyje yra 11 mikroelementų. Jeigu šiandien po Černobylio avarijos turime tūkstančius pasmerktųjų, tai kiek jų bus tada, kai iš radioaktyviųjų atliekų saugyklų pasklis šimtai ir tūkstančiai tokių černobylių?! Tam reikia būti pasirengusiems jau dabar. Kitų veiksmingų vaistų šiuo atveju nėra – tik baltoji sidabražolė.
 5. Visiškai išgydo skydliaukės ligas ir tada, kai jos funkcija sustiprėjusi, ir tada kai nusilpusi. Tai patvirtinta medicinos tyrimais.
 6. Gerina širdies darbą – padeda išvengti aritmijos, padidindama amplitudę.
 7. Kompleksiškai gerina kraujo sudėtį – sustiptina jo gerąsias savybes (eritrocitus ir leukocitus), silpnina blogąsias (cholesterolis).
 8. Joje, be visų kitų elementų, dar yra: glikozido (svarbiausias gydomasis ženšenio komponentas), aminorūgščių – svarbiausio gyvybinio elemento, įvairių rauginių medžiagų.
 9. Anemiją – didina eritrocitų kiekį.
 10. Opas – joje yra sidabro antiseptiko.
 11. Skatina žarnyno veiklą.
 12. Gydo kepenis – skatina tulžies išsiskyrimą.
 13. Geriausia priemonė, jeigu nusileidusi gimda, įsipjovus ar esant pūliniams.
 14. Geriausia profilaktinė, nekenksminga priemonė, prailginanti gyvenimą.

Akmens taukai

(sinonimai: baltasis mumijus, baltasis akmuo, kalnų vaškas, kalnų ašaros)

Tai unikalus vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas.

Akmens taukai – nuostabi ir labai vertinga gamtinė medžiaga. Jų gydomųjų savybių spektras toks platus, kad juos galima vartoti sergant beveik visomis ligomis, nes jie pirmiausia veikia imuninę sistemą, t.y. stiprina organizmo gynybines jėgas.

Kinų mitologijoje akmens taukai – nemirtingųjų maistas.

Tai puikiai subalansuotas  vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas, turintis daugybę mikroelementų.

Akmens taukai neturi šalutinio poveikio organizmui. Priešingai, jie gydo viską iškart! Ir tai ne tik liaudies išsigalvojimas. Tai patvirtino ir žymiausių pasaulio onkologijos institutų mokslininkai.