Kalba
ru lt

Pagrindinis   Knyga   Straipsniai   Kontaktai   Svetainės medis

VII. Sąnarių, raiščių, kraujagyslių valymas ir atnaujinimas

VII. Sąnarių, raiščių, kraujagyslių valymas ir atnaujinimas

Ko gero, tai pati sudėtingiausia problema iš visų, nes jai tenka skirti labai daug jėgų ir laiko. Absurdiška, tačiau daug sąnarių ligomis sergančių ligonių, netgi tapusių beveik invalidais, nenori taip ilgai ir atkakliai dirbti. Jie mieliau renkasi vaistus – nieko gero neduodančius visokiausius masažui skirtus tepalus ir gelius. Tai savotiškas “alkoholizmas”, mėgavimasis minute be skausmo ir “pasaulinių” problemų. Tik tuomet, kai sąnarius susuka taip, jog be ramentų negali žengti nė žingsnio, kai tepalai jau visiškai nemalšina skausmo ir tenka naktimis kaukti prieš mėnulį, - tik tada jie pajunta baimę, pradeda mąstyti ir ieškoti tikro gydymo. Deja, dažnai būna vėlu, jau per vėlu…

O mes, protingieji, pradedame gydytis tada, kai negalavimai dar nėra tapę problema.

Iškart pasakysiu, kad be ypatingos dietos nėra ko nė tikėtis, jog pavyks atnaujinti sąnarius.

Gydantis reikia ištisiems mėnesiams, o dar geriau metams pamiršti mėsos gaminius ir pakeisti juos augalinės kilmės baltymais.

Iš riebalų galima vartoti tik lydytą sviestą daržovėms troškinti ir šalto spaudimo kukurūzų aliejų – organizmo oksidacijos procesams skatinti, salotoms pagardinti ir vidurių užkietėjimui įveikti. Visas maistas – vien vegetariškas, druskos – viena kita kruopelytė.

Taigi, gydomės?

Vakare į stiklinę verdančio vandens panardinkite eglės arba pušies (ne toks kartus) kankorėžį, o jeigu jie maži – tai ir du. Rytą tame pačiame vandenyje pavirinkite kankorėžį 5 minutes. Paskui jį išmeskite ir išgerkite pusę stiklinės to šilto vandens. Likusią dalį išgersite vakare.

150 g rudų, nevalytų ryžių pamirkykite parą labai švariame, o dar geriau – distiliuotame vandenyje. Per tą laiką vandenį reikia pakeisti du kartus. Paskui juos dar kartą perplaukite ir jau kitame vandenyje užkaiskite virti. Užvirinkite. Vos tik užvirs – iškart nukaiskite. Ryžius kruopščiai perkoškite, vėl perplaukite. Užpilkite naujo vandens, vėl užvirinkite ir t.t. – pakartoti šį procesą 4 kartus.

Ryžiai bus pusryčiams, bet ne anksčiau kaip praėjus valandai po kankorėžio nuoviro gėrimo. Suvalgius ryžius 4 valandas negalima visai nieko nei valgyti, nei gerti. Paskui, jeigu labai norite, išgerkite stiklinę švaraus vandens, o po valandos – vegetariški pietūs, vietoje duonos – daigintų kviečių blyneliai.

Vakare, maždaug 19 valandą, vėl galite suvalgyti truputį tokių pat ryžių, o prieš miegą išgerti pusę stiklinės kankorėžių nuoviro.

Pats šlakų šalinimo iš organizmo pikas būna po 30 dienų trukusios tokios šlakų valymo dietos.

Nepamirškite, jog tokia dieta skatina dar ir pačių ląstelių, tarpląstelinės erdvės, jungiamojo audinio, t.y. švenčiausių organizmo organų, valymąsi.

Ši valymo metodika pagrįsta tuo, kad organizmas, negaudamas druskos su maisto produktais, pradeda naudoti savo druskos “atsargas”, susikaupusias sąnariuose, raiščiuose, kraujagyslėse ir kitose audiniuose. Taip pašalinamos druskos iš stuburo, išsivalo visi sąnariai ir kraujagyslės. Tuo pačiu pašalinama ir dalis kalkių nuosėdų (prie šios temos dar sugrįšime). Žmogus tampa tarsi labiau pasitempęs, judresnis, jaunesnis.

  • Labai efektyviai organizmas išvalomas, kai vietoje kankorėžių naudojamos

saulėgrąžų šaknys arba erškėčio šaknys.

Iš rudens pasiruošiame saulėgrąžų šaknų atsargų: atrenkama storąsias jų dalis, plauname, džioviname, smulkiname po 0,5-1 cm.

Vieną stiklinę susmulkintų saulėgrąžų šaknų virti 3 litruose itin švaraus vandens 2 minutes. Šį arbatos kiekį reikia išgerti šiltą per 2-3 dienas. Paskui tas pačias jau apvirtas šaknis verdame 3 litruose vandens 5 minutes ir vėl išgeriame per 2-3 dienas. Dabar šaknis jau reikia išmesti.

Imame naują šaknų porciją ir vėl kartojame visą procesą. Tokią saulėgrąžų šaknų arbatą reikia gerti mėnesį.

Geriausia ją gerti po stiklinę praėjus valandai po valgio. Druskos pradedamos šalinti iš organizmo tik po 2-3 savaičių. Šlapimas tada pasidaro rūdžių spalvos. Reikia atkakliai gerti nuovirą, kol šlapimas vėl bus skaidrus kaip vanduo.

Skaitytojai turėtų suprasti, jog kartu su nereikalingomis druskomis ir kalkių nuosėdomis iš organizmo pasišalina ir tirpios kalio druskos, kurios labai reikalingos ląstelėms, o ypač širdies veiklai. Kalio druskų yra su lupenomis keptose bulvėse, bet mes kol kas jų atsisakysime ir valgysime džiovintus abrikosus, obuolius, citrinas, virsime košes iš orkaitėje paskrudintų sorų. Kai pirksite sorų kruopas, gerai būtų paragauti, ar jos neapkartusios – tokios mums netinka.

Vis dėlto geriausiai kalio kiekį organizme papildo ir tuo pačiu metu valo sąnarius toks mišinys:

  • 7 česnakų galvutės,

  • 7 citrinos,

  • 700 g medaus,

  • 700 g džiovintų abrikosų,

  • 7 naminių vištų kiaušinių lukštai.

Kiaušinių lukštus sumalti kavamale, suberti į litrinį stiklainį ir sudėti mėsmale

sumaltas citrinas (be žievės ir sėklų). Po 7-10 dienų kiaušinių lukštai ištirps.

Tada reikia sumalti mėsmale česnakus ir džiovintus abrikosus ir sumaišyti su skystu medumi.

Galiausiai šį mišinį reikia sumaišyti su citrinomis. Palaikyti šiltai 7 dienas, o paskui – į šaldytuvą. Vartoti po 1 šaukštą 2 kartus per dieną – rytą ir vakare valandą prieš valgį. Šis mišinys labai naudingas visiems kaulų vėžiu bei osteoporoze sergantiems ligoniams.

 

Po to, kai mėnesį laikėtės tokios griežtos dietos – valgėte vien “ypatingus” ryžius ir gėrėte kankorėžių nuovirą, galima pradėti tirpinti organizme kalkių nuosėdas.

Šįkart mėnesį laiko reikės gerti tokias sultis:

  1. dešimt dienų rytą ir vakare išgeriame po stiklinę greipfrutų sulčių;

  2. paskui dešimt dienų rytą ir vakare išgeriame po stiklinę morkų (2/3 stiklinės) ir salierų (1/3 stiklinės) sulčių mišinio;

  3. po to dešimt dienų rytą ir vakare išgeriame po stiklinę morkų, salierų ir agurkų sulčių mišinio (lygiomis dalimis, t.y. po 1/3 stiklinės).

Darome mėnesio pertrauką, kurios metu irgi nesėdėsime sudėję rankų.

  • Teks pasirūpinti išvalytų sąnarių, raiščių ir kraujagyslių atnaujinimu.

Pasiruošiame tikrą “smogiamąjį” mišinį.

Išspausti sultis iš: 4 kg salierų šaknų, 400 g česnakų, 400 g krienų, 5 citrinų

(be žievės ir sėklų). Viską supilti į trilitrinį stiklainį ir palaikyti šaldytuve 2 dienas. Paskui mišinį perkošti per marlę, įdėti 100 g medaus ir įpilti 100 g vandens, kuriame reikia ištirpinti 10 g mumijaus. Gerti po 1 desertinį šaukštą nevalgius, 1 valandą prieš valgį.

 

  • Kalkių nuosėdų tirpinimo ir sąnarių, raiščių bei kraujagyslių atnaujinimo

procedūrą galima su pertraukomis kartoti iki 5 kartų per metus.

  • Sergantiems itin sunkiu poliartritu naudinga 3-4 kartus per metus po 3-10

dienų iš eilės valgyti vien tik su lupenomis virtas bulves (ir nieko daugiau), suvalgant ir lupenas, o taip pat daug žalumynų – petražolių, krapų, pankolių, bazilikų, raudonėlių, melisos, lofanto ir t.t.

 

  • Kompresai, tirpdantys kalkių nuosėdas

Šią procedūrą reikia daryti tada, kai mėnesį laiko geriate greipfrutų, salierų ir

morkų sultis.

Jums reikės:

    1. Stambios druskos – 0,5 kg (persijoti, kad išbyrėtų smulkūs druskos

kristaliukai).

    1. Kvarcinio smėlio (irgi persijoti) – 0,5 kg.

    2. Tokio dydžio natūralaus audinio maišelio (lininio, medvilninio), kad

uždengtų kompreso dėjimo vietą, pavyzdžiui, kelį, dubenį, stuburą ir pan.

    1. Keptuvės komponentams kaitinti.

    2. 9% acto (vyno acto).

    3. Drobinio (virtuvinio) rankšluosčio.

 

I etapas:

  1. Atskiesti vyno actą vandeniu santykiu 1:1 (po pusę stiklinės kiekvieno).

  2. Sudrėkinti šiame tirpale virtuvinį rankšluostį ir šiek tiek nuspausti.

  3. Uždėti rankšluostį ant tos vietos, kurioje laikysite kompresą.

 

II etapas:

  1. Sumaišyti druską su smėliu.

  2. Pakaitinti mišinį sausoje keptuvėje.

  3. Kai šiek tiek pravės, supilti į maišelį.

  4. Uždėti maišelį ant rankšluosčio kompreso vietoje.

  5. Laikyti kompresą 1-1,5 valandos, kol atšals.

 

III etapas:

  1. Nuimti kompresą. Jeigu oda drėgna, ją sausai nuvalyti.

  2. Su vandens vonioje pašildytu medumi padaryti kompreso vietos masažą su

paplekšnojimu. Dar geriau, jeigu meduje bus ištirpyta 2 g mumijaus (2-5 g mumijaus ištirpyti 50 g vandens ir sumaišyti su 150 g medaus).

  1. Po masažo su medumi uždengti kompreso vietą polietileno plėvele, šiltai

apvynioti ir laikyti iki ryto. Rytą odą nuplauti, sausai nušluostyti ir patepti jonažolių (arba ricinos) aliejumi.

 

Visa tai kartoti 15 dienų iš eilės, padaryti 5-7 dienų pertrauką, o paskui ta pačia tvarka dėti kompresus, kol pasveiksit.

Šie kompresai labai efektyvūs, jeigu ligonis laikosi teisingos dietos.

plukes.jpg

Baltoji sidabražolė

Baltoji sidabražolė padeda išvengti šių ligų ir jas gydyti:

  1. Insultą – suteikia kraujagyslių sienelėms lankstumo ir elastingumo, apsaugo jas nuo plyšimų.
  2. Infarktą, aterosklerozę – puikiai pašalina cholesterolį.
  3. Hipertoniją – mažina kraujospūdį.
  4. Visiškai panaikina radiacijos pasekmes, nes jos sudėtyje yra 11 mikroelementų. Jeigu šiandien po Černobylio avarijos turime tūkstančius pasmerktųjų, tai kiek jų bus tada, kai iš radioaktyviųjų atliekų saugyklų pasklis šimtai ir tūkstančiai tokių černobylių?! Tam reikia būti pasirengusiems jau dabar. Kitų veiksmingų vaistų šiuo atveju nėra – tik baltoji sidabražolė.
  5. Visiškai išgydo skydliaukės ligas ir tada, kai jos funkcija sustiprėjusi, ir tada kai nusilpusi. Tai patvirtinta medicinos tyrimais.
  6. Gerina širdies darbą – padeda išvengti aritmijos, padidindama amplitudę.
  7. Kompleksiškai gerina kraujo sudėtį – sustiptina jo gerąsias savybes (eritrocitus ir leukocitus), silpnina blogąsias (cholesterolis).
  8. Joje, be visų kitų elementų, dar yra: glikozido (svarbiausias gydomasis ženšenio komponentas), aminorūgščių – svarbiausio gyvybinio elemento, įvairių rauginių medžiagų.
  9. Anemiją – didina eritrocitų kiekį.
  10. Opas – joje yra sidabro antiseptiko.
  11. Skatina žarnyno veiklą.
  12. Gydo kepenis – skatina tulžies išsiskyrimą.
  13. Geriausia priemonė, jeigu nusileidusi gimda, įsipjovus ar esant pūliniams.
  14. Geriausia profilaktinė, nekenksminga priemonė, prailginanti gyvenimą.

Akmens taukai

(sinonimai: baltasis mumijus, baltasis akmuo, kalnų vaškas, kalnų ašaros)

Tai unikalus vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas.

Akmens taukai – nuostabi ir labai vertinga gamtinė medžiaga. Jų gydomųjų savybių spektras toks platus, kad juos galima vartoti sergant beveik visomis ligomis, nes jie pirmiausia veikia imuninę sistemą, t.y. stiprina organizmo gynybines jėgas.

Kinų mitologijoje akmens taukai – nemirtingųjų maistas.

Tai puikiai subalansuotas  vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas, turintis daugybę mikroelementų.

Akmens taukai neturi šalutinio poveikio organizmui. Priešingai, jie gydo viską iškart! Ir tai ne tik liaudies išsigalvojimas. Tai patvirtino ir žymiausių pasaulio onkologijos institutų mokslininkai.