VI. Kraujo, limfos ir kraujotakos sistemos valymas
Turbūt patys suprantate, mielieji mano skaitytojai, jog tai tokia plati tema, kad ją išnagrinėti galima nebent solidžioje knygoje. Šiuo metu kaip tik tokią knygą aš ir rengiu. Mes aptarsime tik tai, kas susiję su šios mūsų knygos tema – sunkias būkles.
-
Korių kandžių antpilas. Korių kandžių galite rasti bičių aviliuose, ypač
apleistuose. Korius kartu su kandžiais supjaustyti, užpilti degtine santykiu 1:4, palaikyti 2-3 savaites. Pradėti gerti reikia nuo 3 lašų, įlašintų į 50 ml vandens. Kai kasdien pridėdami po lašelį pasieksite 25 lašų ribą, reikia vėl po lašelį mažinti iki 3. Be to, labai gerai būtų kas antrą dieną uždėti ant ausų po 1 dėlę ir palaikyti 50 min. Galima dėti dėles ir kepenų srityje – po 2-4 dėles. Tai labai padeda paralyžiuotiems ligoniams, po infarkto, insulto, sergantiems išsėtine skleroze, poliartritu, sunkios formos tromboflebitu, o taip pat visiems, kuriems kyla problemų dėl periferinės kraujotakos.
-
Jaunos pušies žievę, vynuogių (geriau juodųjų) sėklytes išdžiovinti ir sumalti
kavamale į miltus. Sumaišyti 6 šaukštelius sėklų ir 4 šaukštelius žievės – tiek užteks visam gydymo kursui. Pusę šaukštelio mišinio užplikyti 0,5 litro verdančio vandens, palaikyti per naktį termose, perkošti ir tirščius nuspausti. Gerti po 50 ml 4-5 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį (arba praėjus valandai po valgio). Tinka reabilitacijos laikotarpiu po infarkto, insulto, po vėžinių ligonių medikamentinio gydymo, sergantiems sunkiomis bronchų ir plaučių ligomis, galūnių ateroskleroze, parodontoze, kai yra pooperacinių randų, atrofuojasi regos nervas.
-
Į 6 stiklines vandens įberti 2 šaukštelius susmulkintų varnalėšos šaknų ir
ežiuolės šaknų (galima ir žolės). Virti ant silpnos ugnies 10 minučių, paskui įdėti 2 šaukštelius dilgėlių ir vėl 10 minučių pavirti. Vėliau įdėti po 2 šaukštelius raudonųjų dobilų žiedų, juoduogio šeivamedžio žiedų, mėtų. Išmaišyti, nukaisti ir, supylus į termosą, palaikyti 45 minutes. Perkošti, į dar šiltą antpilą pridėti ½ stiklinės medaus. Gerti po pusę stiklinės 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį pagal tokią schemą:
pirmąją savaitę – 3 kartus per dieną,
antrąją savaitę – 2 kartus per dieną,
trečiąją savaitę – 1 kartą per dieną.
Šis antpilas valo kraują, ramina nervus, pagerina virškinimą, bendrąją organizmo būklę.
-
Imame 50 g susmulkintų pušies šakelių su spygliukais (gali būti ir su
kankorėžiais), 2 šaukštus svogūnų lukštų, 5 šaukštus erškėtuogių, 5 šaukštus gudobelės uogų, 1 šaukštą žilakrūmio (laukinio alyvmedžio) lapų ir 1 šaukštą saldymedžio šaknų. Užpilame viską 2 litrais švaraus vandens ir ant silpnos ugnies paverdame 20 minučių. Kad gerai pritrauktų, reikia 12 valandų palaikyti termose. Jeigu tokio didelio neturite, galite imti kokį nors kitą indą, tik tuomet reikia jį šiltai suvynioti. Kitą dieną vėl užviriname, o kai ataušta, perkošiame ir tirščius nuspaudžiame. Gerti po 1-2 litrus per dieną, galima pagardinti citrina ir medumi. Šį nuovirą reikia gerti ilgai – 3-4 mėnesius, o sunkiems ligoniams – net pusmetį.
Beveik nėra tokių kraujotakos sistemos negalavimų, kurių nepavyktų įveikti šiais vaistais. Reikia tik atkaklumo, ryžto gerti šį antpilą nuolat ir, žinoma, daug noro bei supratimo. To jums visiems nuoširdžiai ir linkiu.
-
Jeigu kūno ar veido oda nešvari, išbandykite šį efektyvų kraujo valymo
būdą.
Paimkite po 1 stiklinę: šviežių morkų, burokėlių, juodųjų ridikų sulčių ir medaus. Gerai sumaišykite, kad medus ištirptų, dar įpilkite 1 litrą degtinės, sandariai užkimškite. Palaikykite 2 savaites. Gerti po 30 g 3 kartus per dieną 20-30 minučių prieš valgį. Kursą galima kasmet pakartoti 2 kartus.