Kalba
ru lt

Pagrindinis   Knyga   Straipsniai   Kontaktai   Svetainės medis

Nutasajus – dekopas – pelkinė trindažolė

Nutasajus – dekopas – pelkinė trindažolė

Vienaip šią vaistažolę vadina čiukčiai, kitaip – rusai, mokslininkai botanikai vadina ją pelkine trindažole. Jos privalumus galima būtų vardyti dešimtyse puslapių. Pelkinė trindažolė veikia sutraukiančiai, malšina karščiavimą, stabdo kraujavimą, skatina prakaitavimą, greitina žaizdų gijimą, tonizuoja ir stimuliuoja. Vartojama atsiradus abscesams, furunkulams, flegmonoms, sergant ginekologinėmis, kepenų ir tulžies pūslės ligomis, sutrikus medžiagų apykaitai, sergant radikulitu, poliartritu, reumatu, plaučių tuberkulioze, virškinamojo trakto, širdies ir kraujagyslių ligomis, išiju (sėdmeninio nervo uždegimu), kai kemšasi vainikinės širdies kraujagyslės, vargina sklerozė, hemorojus, virškinamojo trakto opos, gastritas, mastopatija, sergant vėžiu (tiesiosios žarnos, krūties, virškinamojo trakto, limfogranulomatoze, leukoze).

Gana išraiškingas naudojimo sričių sąrašas, ar ne? O jeigu dar pridėtume tai, kad:

Trindažolė gali pastatyti ant kojų beviltiškai reumatu sergančius ligonius! Ramentus bus galima mesti šalin!

Ji gali išgelbėti nuo pirmalaikės mirties ir atitolinti senatvę!

 

Naudojimas

Kaip vaistinė žaliava naudojama ir žydinti žolė, ir ilgos tarsi virvės šaknys (jos labiausiai tinka). Šaknys renkamos prieš jauną mėnulį, rudenį. Senoliai žiniuoniai sakydavo, kad gydymui geriausiai tinka tie augalai, kurie auga girdėdami bažnyčios varpus… Aš juos būtent ten ir renku.

  • Beveik visoms ligoms gydyti gaminama trindažolių trauktinė su degtine.

Maždaug ½ indo reikia nespaudžiant prikimšti stambiai susmulkintų džiovintų trindažolių šaknų ir, pageidautina, džiovintos žydinčios žolės. Šaknų turi būti tris kartus daugiau. Iki viršaus užpilti 50o degtinės ir tamsoje laikyti 21 dieną. Šaknų neišimti, tegul jos visą laiką būna inde. Priklausomai nuo sveikatos problemos rimtumo gerti po 1 šaukštelį arba po 1 šaukštą trauktinės su 30 ml vandens 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.

 

Tiems ligoniams, kuriems su spiritu pagaminti vaistai netinka, t.y. sergantiems hipertonija, kepenų ciroze, hepatitu:

Reikia išsivirti vandenyje žolės ir šaknų nuoviro: 3 šaukštus žolės ir šaknų mišinio užpilti 0,5 litro vandens, užvirinti ir palaikyti termose 8 valandas. Nuovirą gerti šiltą po gurkšnelį ištisą dieną. Arba galima gerti po 100 ml 4-5 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį. Per dieną galima išgerti 0,5 litro nuoviro.

 

Gydymui labai tinka trindažolių mišiniai su čėrais, debesylais, diaskorėjomis, bandreniais.

 

Jeigu pažeisti sąnariai, reikia ne tik gerti trindažolių preparatus, bet ir skaudamas vietas trinti jų spiritine tinktūra. Tas pats tinka ir onkologiniams ligoniams, kuriems gėrimą reikia derinti su kompresais.

plukes.jpg

Baltoji sidabražolė

Baltoji sidabražolė padeda išvengti šių ligų ir jas gydyti:

  1. Insultą – suteikia kraujagyslių sienelėms lankstumo ir elastingumo, apsaugo jas nuo plyšimų.
  2. Infarktą, aterosklerozę – puikiai pašalina cholesterolį.
  3. Hipertoniją – mažina kraujospūdį.
  4. Visiškai panaikina radiacijos pasekmes, nes jos sudėtyje yra 11 mikroelementų. Jeigu šiandien po Černobylio avarijos turime tūkstančius pasmerktųjų, tai kiek jų bus tada, kai iš radioaktyviųjų atliekų saugyklų pasklis šimtai ir tūkstančiai tokių černobylių?! Tam reikia būti pasirengusiems jau dabar. Kitų veiksmingų vaistų šiuo atveju nėra – tik baltoji sidabražolė.
  5. Visiškai išgydo skydliaukės ligas ir tada, kai jos funkcija sustiprėjusi, ir tada kai nusilpusi. Tai patvirtinta medicinos tyrimais.
  6. Gerina širdies darbą – padeda išvengti aritmijos, padidindama amplitudę.
  7. Kompleksiškai gerina kraujo sudėtį – sustiptina jo gerąsias savybes (eritrocitus ir leukocitus), silpnina blogąsias (cholesterolis).
  8. Joje, be visų kitų elementų, dar yra: glikozido (svarbiausias gydomasis ženšenio komponentas), aminorūgščių – svarbiausio gyvybinio elemento, įvairių rauginių medžiagų.
  9. Anemiją – didina eritrocitų kiekį.
  10. Opas – joje yra sidabro antiseptiko.
  11. Skatina žarnyno veiklą.
  12. Gydo kepenis – skatina tulžies išsiskyrimą.
  13. Geriausia priemonė, jeigu nusileidusi gimda, įsipjovus ar esant pūliniams.
  14. Geriausia profilaktinė, nekenksminga priemonė, prailginanti gyvenimą.

Akmens taukai

(sinonimai: baltasis mumijus, baltasis akmuo, kalnų vaškas, kalnų ašaros)

Tai unikalus vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas.

Akmens taukai – nuostabi ir labai vertinga gamtinė medžiaga. Jų gydomųjų savybių spektras toks platus, kad juos galima vartoti sergant beveik visomis ligomis, nes jie pirmiausia veikia imuninę sistemą, t.y. stiprina organizmo gynybines jėgas.

Kinų mitologijoje akmens taukai – nemirtingųjų maistas.

Tai puikiai subalansuotas  vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas, turintis daugybę mikroelementų.

Akmens taukai neturi šalutinio poveikio organizmui. Priešingai, jie gydo viską iškart! Ir tai ne tik liaudies išsigalvojimas. Tai patvirtino ir žymiausių pasaulio onkologijos institutų mokslininkai.