Kalba
ru lt

Pagrindinis   Knyga   Straipsniai   Kontaktai   Svetainės medis

Nė dienos be žalumynų racione!

Nė dienos be žalumynų racione!

Mielieji mano skaitytojai!

Dabar priviso daugybė visokių firmų ir firmelių, gaminančių neįsivaizduojamus kiekius įvairių žolinių preparatų – gydomųjų tablečių, kapsulių ir kt. Beveik tiek pat, jeigu ne daugiau gaminama ir vadinamųjų maisto papildų. Tarsi ir neblogai būtų, kad pagaliau gremėzdiška oficialioji medicina, girgždėdama, braškėdama, nusimesdama amžiais kauptas konservatizmo rūdis, primygtinai spaudžiama visuomenės, liaudies medicinos atstovų, pradėjo sunkų kelią ir vis dažniau imasi gintis nuo ligų natūraliomis, o ne cheminėmis vaistinėmis priemonėmis. Deja, dažniausiai šiuo keliu sukama ne todėl, kad imta suvokti vykstančių procesų esmę, beviltiškas ligonių problemas, o, ko gero, todėl, kad atsivėrė neribota, nekontroliuojama pasipelnymo iš dabar “madingo” gydymo žolėmis rinka. Daugelis tituluotų oficialiosios medicinos atstovų, anksčiau niekinusių liaudies gydymo metodus, dabar patys skelbiasi esą “liaudies gydytojais”… Tačiau jų metodai ir rekomendacijos dažniausiai baigiasi tuo, kad žmonės verčiami pirkti brangius “natūralius” vaistus vaistinėse ir klinikose. Štai čia ir išlenda jų “liaudiškumas”. Mat dažniausiai reklamuojami užsienio firmų pagaminti tokie “natūralūs” preparatai ir, akivaizdu, ne be naudos sau.

Šios mano knygos tikslas – papasakoti mūsų iškankintiems žmonėms apie tai, kas auga mums po pat nosimi, ir kaip be jokių finansinių išteklių panaudoti visa tai savo, vaikų ir vaikaičių sveikatos labui.

Liaudis sukaupė milžinišką patirtį, kaip iš pačių sudėtingiausių situacijų, susijusių su sveikata, išsikapstyti vėl sugrįžus prie Žmogiško maisto, kurį reikia derinti su organizmą maitinančiais ir valančiais maisto papildais.

Kodėl aš primygtinai siūlau jums nė dienos nepragyventi be žalumynų?

Nors anksčiau žmonės nenusimanė apie sudėtingas biochemines, energetines, informacines termiškai neapdorotų maisto produktų savybes, praktinė patirtis išmokė juos su Dievo palaima pradėti valgymą nuo šviežių, žalių produktų, o jau paskui imtis virto ar kitaip pagaminto maisto.

 • Tik dabar mes žinome, kad padėjus nuskintą žalią augalo lapą šalia anksčiau

nuskinto ir jau apvytusio pastarasis pradeda atsigauti… Tai ir yra apykaita energetiniame-informaciniame lygyje.

 • Jeigu sergančiam žmogui pašalina pažeistą organą, tai šalia gulinčių ligonių

tokie pat sveiki organai padeda jam “neskęsti”. Tai irgi apykaita energetiniame-informaciniame lygyje.

 • Nuoširdžiai tikinčių žmonių kolektyvinė malda prašant sveikatos skatina

augalus greičiau augti ir bręsti, prikelia beviltiškus ligonius. Tai apykaita energetiniame-informaciniame lygyje.

 • Didžiausia šviežių, žalių produktų vertybė yra būtent ta, kad juos valgančio

žmogaus kūno ląstelėse padidėja mikroenergetinė įtampa, informacinis palaikymas. O tai lemia daugybę teigiamų pasekmių: pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, pagreitėja metabolizmas (sudėtingų skaidymo, įsisavinimo ir energijos išsiskyrimo reakcijų visuma), sustiprėja imunitetas, suaktyvėja ląstelių regeneracija (atsinaujinimas), o visas medžiagų apykaitos procesas vyksta kur kas greičiau.

Žalios lapinės daržovės ypač vertingos dėl jose esančio chlorofilo. Be jau visiems žinomų jo savybių, chlorofilas turi dar ir kažkokių stiprių, iki galo neištirtų galių – ir gydomųjų, ir informacinių, ir gaivinančių. Chlorofilas organizmui yra ne tik aukščiausios biologinės kokybės baltymų šaltinis (!). Jis geriau nei gydymas visais žinomais geležies preparatais pagerina baltymų įsisavinimo procesą, reguliuoja kraujospūdį, sumažina insulino poreikį (būtent todėl aš ir gydau diabetą griežta vegetariška dieta), pagerina kraujotaką, suaktyvina skydliaukės darbą (štai kodėl su ja susijusių ligų neįmanoma išgydyti be griežtos augalinio maisto dietos), pagreitina žaizdų gijimą, sustabdo visų auglių vystymosi procesą. Termiškai neapdorotas maistas sukuria puikią organizmo vidinę ekologinę situaciją, t.y. sunaikina patogenines, ligas sukeliančias bakterijas ir sudaro sąlygas naudingoms bakterijoms atgimti bei vystytis.

Nė vieni vaistai pasaulyje negali prilygti net tūkstantajai daliai žalumynuose slypinčios ir žmonių gydymo stebuklus darančios galios.

plukes.jpg

Baltoji sidabražolė

Baltoji sidabražolė padeda išvengti šių ligų ir jas gydyti:

 1. Insultą – suteikia kraujagyslių sienelėms lankstumo ir elastingumo, apsaugo jas nuo plyšimų.
 2. Infarktą, aterosklerozę – puikiai pašalina cholesterolį.
 3. Hipertoniją – mažina kraujospūdį.
 4. Visiškai panaikina radiacijos pasekmes, nes jos sudėtyje yra 11 mikroelementų. Jeigu šiandien po Černobylio avarijos turime tūkstančius pasmerktųjų, tai kiek jų bus tada, kai iš radioaktyviųjų atliekų saugyklų pasklis šimtai ir tūkstančiai tokių černobylių?! Tam reikia būti pasirengusiems jau dabar. Kitų veiksmingų vaistų šiuo atveju nėra – tik baltoji sidabražolė.
 5. Visiškai išgydo skydliaukės ligas ir tada, kai jos funkcija sustiprėjusi, ir tada kai nusilpusi. Tai patvirtinta medicinos tyrimais.
 6. Gerina širdies darbą – padeda išvengti aritmijos, padidindama amplitudę.
 7. Kompleksiškai gerina kraujo sudėtį – sustiptina jo gerąsias savybes (eritrocitus ir leukocitus), silpnina blogąsias (cholesterolis).
 8. Joje, be visų kitų elementų, dar yra: glikozido (svarbiausias gydomasis ženšenio komponentas), aminorūgščių – svarbiausio gyvybinio elemento, įvairių rauginių medžiagų.
 9. Anemiją – didina eritrocitų kiekį.
 10. Opas – joje yra sidabro antiseptiko.
 11. Skatina žarnyno veiklą.
 12. Gydo kepenis – skatina tulžies išsiskyrimą.
 13. Geriausia priemonė, jeigu nusileidusi gimda, įsipjovus ar esant pūliniams.
 14. Geriausia profilaktinė, nekenksminga priemonė, prailginanti gyvenimą.

Akmens taukai

(sinonimai: baltasis mumijus, baltasis akmuo, kalnų vaškas, kalnų ašaros)

Tai unikalus vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas.

Akmens taukai – nuostabi ir labai vertinga gamtinė medžiaga. Jų gydomųjų savybių spektras toks platus, kad juos galima vartoti sergant beveik visomis ligomis, nes jie pirmiausia veikia imuninę sistemą, t.y. stiprina organizmo gynybines jėgas.

Kinų mitologijoje akmens taukai – nemirtingųjų maistas.

Tai puikiai subalansuotas  vandenyje tirpių gamtinių mineralų kompleksas, turintis daugybę mikroelementų.

Akmens taukai neturi šalutinio poveikio organizmui. Priešingai, jie gydo viską iškart! Ir tai ne tik liaudies išsigalvojimas. Tai patvirtino ir žymiausių pasaulio onkologijos institutų mokslininkai.