LIAUDIES GYDYTOJO ANATOLIJAUS MALOVIČKO KELIAS
Žmogus prie visko pripranta, ir tai, kas vakar kėlė nuostabą, šiandien tampa neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Ar taip seniai stebėjomės tuo, kiek daug liaudies gydytojų staiga atsirado Lietuvoje? O šiandien tuo jau nieko nenustebinsi. Tokie gydytojai tapo neatskiriama liaudies, pabrėžiu – liaudies sveikatos apsaugos dalimi. Ką turime omeny, kai sakom “liaudies”? Vien tik tai, kad žmonės kreipiasi į juos tikėdamiesi ne nedarbingumo lapelių ir ne receptų vaistams, o, tikrąja to žodžio prasme, sveikatos. Todėl vertinant šiuo požiūriu nesunku paaiškinti ir tai, kodėl vienu metu atsirado daug liaudies gydytojų.
Pirmiausia, tikroji liaudies medicina niekada nebuvo nuėjusi užmarštin. Ištikimi jos puoselėtojai visą laiką tęsė savo darbą – nors ir slapta, nors jų buvo nedaug. Antra, nereikėtų manyti, kad specializacija – tai oficialiosios medicinos atradimas. Liaudies gydytojai, žiniuoniai, žolininkai visada puikiai žinojo savo galimybių ribas, todėl, pavyzdžiui, žolininkai (arba, šiuolaikiškai tariant, fitoterapeutai) niekada nebandė pakeisti kaulų įtvėrėjų arba pribuvėjų. Todėl suprantama, kad anksčiau neregėtas sergančiųjų, kenčiančiųjų žmonių būrys, užplūdęs liaudies gydytojus, ir turėjo nubrėžti jų galimybių pritaikymo ribas. Kartais liaudies gydytojų specializacijos sritis būna netgi siauresnė, negu priimta oficialiojoje medicinoje. Pavyzdžiui, mes žinome genialų bioenergetiką, kuris per fantastiškai trumpą laiką ir labai sėkmingai sugydo lūžius. Ir tegul Dievas duoda jam sveikatos!
Vienok dabar mes kalbame apie kitus dalykus. Vis dėlto labiausiai liaudies gydytojų požiūris į gydymą skiriasi nuo oficialiosios medicinos požiūrio tuo, kad tikras liaudies gydytojas beveik visada renkasi sisteminį gydymą. Ir nors žiniuonis kokiame nors gūdžiame užkampyje apie sisteminį gydymą nė girdėti nėra girdėjęs, bet jis sistemiškai mąsto jau vien dėl to, kad taip elgtis jį verčia pati gamta, iš kurios jis, apsieidamas be farmacijos pramonės, semiasi gydomųjų galių, visiškai atitinkančių metų laikus, klimato sąlygas ir jo tautos ypatumus. Būtent dėl to šis sistemiškumo siekimas anksčiau ar vėliau turėjo atsirasti ir dabartinių liaudies gydytojų praktikoje. Pirmiausia tai pasireiškė tuo, kad atsirado gydymo sistemų, kurių pagrindas – judėjimas ir mityba. Bet tai buvo tik pirmasis žingsnis. Įvairiausios organizmo valymo metodikos – štai kur plačiausiai pasireiškė liaudies medicinos trauka prie natūralaus sistemiškumo.
Reikia pabrėžti, kad tūkstančių lietuvių susidomėjimas organizmo valymo praktika nebuvo duoklė madai, kaip, tarkime, susidomėjimas liesėjimo sistemomis. Černobylio katastrofa tapo postūmiu baigti diskusijas apie tai, ar visiems reikia valyti organizmą. Dabar jau aišku, kad visiems ir visada.
Gana greitai atsirado organizmo valymo metodikų ir sistemų, pritaikytų prie įvairių organizmo sistemų ypatumų. Toj po jų liaudies gydytojų praktikoje atsirado ir tokių valymo sistemų, kurias kiekvienas galėjo prisitaikyti būtent savo organizmui. Atrodytų, kad toks masiškas nuodų, šlakų ir visokios kitokios bjaurasties valymas turėjo smarkiai pagerinti žmonių sveikatą. Deja. Paaiškėjo, kad valymosi rezultatas yra grįžtamasis. Praeidavo kiek laiko, ir “išsivalęs žmogus” vėl tapdavo “užterštu žmogumi”. Iš pirmo žvilgsnio, lyg ir nieko baisaus, bet reikia atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis liaudyje populiarių valymų būtent dėl savo stiprumo yra tikras stresas organizmui. Ir atsakyti į klausimą, kam ir kiek kartų, pavyzdžiui, per metus, reikia atlikti organizmo valymą, labai sunku. Aišku tik tai, kad kiekvienas žmogus turi jausti organizmo valymų dažnumo ribą, kurią peržengus galima smarkiai sau pakenkti. Be to, ore pakimba klausimas: o kaip gi su paties organizmo sugebėjimu atsikurti? Kodėl šių galingų rezervų išvalytas organizmas nepanaudoja? Reikėjo antrojo žingsnio, ir tą žingsnį liaudies gydytojų praktikoje žengė liaudies gydytojas iš Lietuvos Anatolijus Vasiljevičius Malovičko.
Pirmiausia reikia pastebėti, kad retai kuriam liaudies gydytojui tas žodelis “liaudies” tinka taip, kaip A.Malovičko. Pakanka pasakyti vien tai, kad jis kilęs iš liaudies gydytojų giminės, kuri užsiima šia praktika nuo aštuonioliktojo amžiaus. Visai pakankamas laikas, kad sugebėjimas gydyti taptų prigimtine asmenybės savybe. Pats Anatolijus Vasiljevičius jau būdamas penkerių metų atskirdavo žoles, kuriomis gydė jo čigoniško kraujo turėjusi prosenelė Alfiora. Pastebėjusi jo polinkį ir sugebėjimus gydyti, prosenelė dalijosi su proanūkiu visomis žiniuonių paslaptimis, bet mokytis medicinos institute nepatarė. Tai, žinoma, nebuvo susiję su nepasitikėjimu mokslu. Ji tik norėjo išsaugoti unikalius paveldimus sugebėjimus diagnozuoti.
Įdomus dar vienas apribojimas, kurio laikosi Malovičko giminės liaudies gydytojai: nepradėti gydyti žmonių iki to laiko, kol pats nesukursi šeimos.
Taip ir atsitiko, kad siūlomos jums knygų serijos autorius sėkmingai tapo inžinieriumi statybininku, padarė karjerą ir tik po to ėmėsi darbo, kurį dabar laiko savo gyvenimo prasme. Tačiau nereikia manyti, kad prabėgę metai buvo išbraukti iš gydymo praktikos. Tai buvo stebėjimų ir išvadų darymo, klausimų iškėlimo ir atsakymų į juos ieškojimo metas.
Tiesą sakant, kad organizmą būtina valyti, šiam liaudies gydytojui buvo aišku jau seniai. Neveltui pagrindiniais jo gydymo metodais tapo dieta ir gydymas vaistažolėmis. Teisingai parinkta dieta visada reiškia tokį maitinimosi režimą, kuris užtikrina ne tik minimalų šlakų kaupimąsi organizme, bet ir patys šlakai būna tokie, kad žmogaus organizmo šalinimo sistemos sugeba pačios su jais susidoroti. Kita vertus, gydymas vaistažolėmis leidžia iki minimumo sumažinti pramoniniu būdu pagamintų vaistų vartojimą arba net visiškai jų atsisakyti. Mat pramoniniai vaistiniai preparatai beveik visada sudaro tokį stiprų ir slegiantį foną organizme, kad bet koks išgijimas tampa labai abejotinu.
Taigi liaudies gydytojas Anatolijus Malovičko jau savo veiklos pradžioje buvo įsitikinęs organizmo valymo būtinumu, bet negalėjo nematyti ir to, kad visiškas pasveikimas nepasiekiamas, liga sugrįžta. Ir tada, po ilgų apmąstymų, jis padarė išvadą, kad būtina atkurti harmoningą ryšį tarp žmogaus ir viso begalinio pasaulio. Atrodytų, šioje idėjoje nėra nieko nauja – kas tik nėra raginęs žmonių susilieti su gamta. Tačiau A.Malovičko suteikė šiai minčiai naują turinį: Kūrėjo idėjos pripažinimas reiškia ne tik tikėjimą tuo, kad kiekvienas iš mūsų atsirado šiame pasaulyje pagal tobulą Jo sumanymą, bet ir tuo, kad egzistuoja neįtikėtinai galinga energetinė-informacinė struktūra, iš kurios kiekvienas žmogus gali semtis energijos savo ilgam ir rūpesčių netemdomam gyvenimui. Jis tvirtina ir tai, kad žmogus, kaip harmoningos visatos dalelė, buvo sukurtas tobulas ir sugebantis gyventi be ligų. Nuo neišvengiamų teršalų jį turėjo saugoti trys gynybos linijos: virškinamasis traktas, kepenys ir tulžies pūslė bei endokrininė sistema. Efektyviai apsaugodamos, jos atverdavo tuos ryšio su visatos energetine-informacine sistema kanalus, kuriais į žmogaus organizmą plūsdavo visatos energija. “Ne vien duona gyvas žmogus” – ši frazė tampa ypač aiški, kai įsigilini į A.Malovičko teiginius. Žmogus, gyvenantis taip, kaip sumanė Kūrėjas, iš tikrųjų gali tikėtis pačios galingiausios energetinės pagalbos.
Bet kodėl tada šis tobulas žmogus taip kenčia, kodėl jo nepalieka ligos? Esmė ta, tvirtina liaudies gydytojas, kad neteisingos mitybos nuodėmė ir pasaulio teršimo nuodėmė nutraukia žmogaus ir Kūrėjo ryšį. Todėl visa A.Malovičko gydymo sistema ir skirta šiam ryšiui atkurti.
Valymasis pagal Malovičko ir maitinimasis pagal Malovičko leidžia ne tik pašalinti iš organizmo šlakus ir atkurti kiekvieną iš trijų gynybos linijų, bet ir grįžti prie tų sveikų instinktų, kuriais Kūrėjas apdovanojo žmogų iš pat pradžių.
Ilgametės A.Malovičko praktikos rezultatai kalba patys už save. Energetinių-informacinių žmogaus ir visatos ryšių atkūrimas priverčia trauktis net onkologines ligas. Galima drąsiai teigti, kad valydamasis ir palaikydamas organizmą pagal Malovičko, kiekvienas iš mūsų įgyja sąjungininką, apie kurio galimybes mes galime tik spėlioti. Sužinoti ir padaryti – štai ko reikia, kad iš tiesų pasisektų. Perskaitykite jo knygas, ir sužinosite.
Žinios suteikia postūmį veikti.
Veikite – ir sveikata sugrįš.